izmir Banyo Dekorasyon

izmir Banyo Dekorasyon

izmir Banyo Dekorasyon

tercih

Banyoda kullanılacak seramik ve fayans tipleri de kullanıcının seçimleri ve zevkine göre belirlenmektedir. Dilerseniz banyo tasarımlarınızda sadece işçilik maliyeti de hesaplamaları yapılır ve malzeme büsbütün size bırakılır veyahut dilerseniz biz banyoda kullanılacak seramik ve fayans tipleri de kullanıcının seçimleri ve zevkine göre belirleyebiliriz. Banyolar dar mekanlar olduğu için mobilyaların da yer kazandıran biçimde tasarlanmış olmaları kullanıcı tercihi bakımından mühimdir. Büyük banyolarda ise sarfedilen mobilya ve seramikler daha epeyce özen çekeceğinden kullanıcının tercihine göre çağdaş yahut classic tercihler yapabilir. Duvarlar ve zemin için de sağlam ve nötr tonlar doğru bir tercih olabilir. Banyonuza sakin ve huzurlu bir hava vermek için endirekt veyahut şiddeti değiştirilebilir aydınlatmalar tercih edebilirsiniz. Harika bir görüntü yaratabileceğiniz camları banyonuzda da güvenle tercih edebilir; şık bir manzara kazandırabilirsiniz. Banyonuzun iç açıcı bir havası olsun isterseniz bunları da tercih edebilirsiniz. Banyo tadilat şirketleri arasında lüzum uzman çalışması gerekse sektörünün önde gelen firmalarından bir tanesi olması ile birlikte herkes bizi gönül rahatlığı ile birlikte tercih edebilir.

tadilatı

Kullanılacak malzemeye göre banyo tadilatı maliyeti çıkarılır ve fiyatlandırma gerçekleştirilir. Ortalama bir ev tadilatı 15 30 gün arasında sürer. Ortalama bir mutfak yenileme ve tadilatı 3 10 gün devam eder. Banyonuzun tadilatı yapıldığı esnada evinizin diğer odalarını koruma altına alıp yapabildiğimiz en itinalı biçimde işimizi teslim ediyoruz. Banyo tadilatı işlemlerinizde işini expert olarak yapan bir ekibin görev aldığı firmadan hizmet alabilmek gerekmektedir. Banyo tadilatında kullanılacak malzeme ve aksesuarlarda birinci derslik markaları kullanıyoruz. Sayfamızda banyo tadilatınızla alakalı ortalama fiyatları bulacaksınız. Banyo tadilat hususunda sizlere yardımcı olacak ekibimiz en kısa süre içerisinde sizleri ziyaret edecek ve banyonuzun tadilatı için sizinle görüşüp banyonun hali konusunda görüş bildirip düzenleme hazırlayacaktır. Ev tadilatı ve dekorasyonu hususunda en elverişli fiyat ve expert ekibimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

şekilde

Size de ideal olacak biçimde bir randevu saati ayarlanır ve tam vaktinde yenileme yapılacak yerde hazır bulunulur. Teklifimizi elektronik posta yolu ile yahut görüşerek arzularınız tarafında hazırlanmış biçimde size sunarız.

olduğu

Eski banyolarda demir boru tesisatı döşeli olduğu için ömrünü tamamlayan boru sızıntı yaparak yada derz dolgu aralarından su sızıntısı yaparak alt kattaki komşunuzu rahatsız etmeye başlar. 

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin